1 dAy in mY Life...

hEpi EveR AftEr

Friday, March 5, 2010

where do i begin

where do i begin....where do i start....hohoho....stuck udah...

PSM oh PSM....or shortform 4 Projek Sarjana Muda..bnyk dugaan nk siapkannye...now,chapter 4 aku dh start writing..

but......

td pg i meet my sv again....ask him n discuss about my PSM..how to analysis n get da data..but hampa hatiku..huuuuu...soalan ade yg terjawab n ade yg x terjwb...yg besh tu aku tnya PM, patu PM tny aku blk soklan sama...adooyai...PM PM...luv u la..hurmm...kalo mimi taw,mimi xtny PM..ni sbb mimi xtau,mimi tny...jwpn PM plak "ha...2la persoalannye...bgus2 tp 2la awk kna pk how to solve it" hurm..

my algorithm tuday kna reject..sdeh huuuuu...msa meet him 2 day ago,he said just proceed n try validate on site that algorithm..huhu...thats y aku mls nk jmp my SV..tiap kali jmpa,msti akn len n brubah..hmm..mmg take time nk built up algorithm tu...hopefully i can do that...

nik anna tny me, "nape mimi x argue yakinkan gna algorithm tu??mimi ni mcm berlembut sgt ngn PM" ehe..mimi "berlembut" ea..hihi..ntahla nik anna..mimi ni pesen cenggini..nk argue2 x ckp ilmu kt dada ni..haha..

and tunite me kna plan cmne nk amek data tomorrow...so far sampling unit dh dpt..table tuk amik data distress still on da way..hihi..update blog ah dlu..itamla aku bjmur 2 ari ni..lalala~~~

highway engineering project..pavement evaluation using "Benkleman Beam"..to determine pavement deflection..*me tgh leveling bubble equipment* heee....cmni la aku kna bjmur wt PSM..hoho..tp lg cmplicated dr ni..

after project..for sure akn jd "gerhana" cmni..haha~~

14 comments:

Si Pemburu Bintang said...

sikit pun sy tak faham... :)

mimi's said...

sipemburubintang: etu la pasal..xsume org fhm psl ni..hehe...

dayangredzuan said...

psm ini agak menyeram kan..
adakah akan ku tempuhi 1 ari nnti...
heheh projek diploma pun x lalui lagi...
takut nye kalo begini la perjalanan nye..

mimi's said...

dayang: rilex la dik..projek diploma isyaallah ok..dun wori ya...

PSM agk mnyeramkan..tp jgn down lk..hehe..PSM 1 dlu akk kna tkar tjuk 3,4 kali..tiap kali jmpa SV,mst tjuk brubah..skop dh laen..last mnit nk anta teknikal paper pn msh blh ubah..mmg bnyk saba ajela..

p/s:dayang jgn takut..n jgn down..nk xnk kna lalui sume ni..chaiyok2x..:)

Wahidah said...

gerhana itu cantek aper..hahaha

mimi's said...

wahidah: akak!!! haha...chantek tangat.. :p lalala..

Kniedaz said...

kat sana mesti panas giler jugak kan? kalau tepon mak kat kg dia kata pt raja pun lama tak hujan..gerhana pun gerhana la..janji cumel

mimi's said...

Kniedaz:haah..pns sgt2..bahang mmg trase kalo jln kaki..*mimi p klas jln kaki,so dpt rsa bahang tu :)* hehe..
haah..mmg dh mnghampiri grhana ni..haha

Gadis H said...

mimi, gune la SABUN AQURA yang saya jual untuk kesegaran berpanjangan... pasti mimi akan rasa lebih selesa untuk menghadapi semua tu... =)
tak rugi cuba... berbaloi2

mimi's said...

gadis H: chett...haha..smpat g promote sabun..hahahaha...blh beli,tp tman r saya amek data..lalalala~~~

Gadis H said...

he3, mestilah menggunakan peluang yang de. lgpn tak salah berkongsi perkara yang baik. MEMANG BERBALOI GUNA SABUN AQURA TU... =)
lah, blum amik lg data...??? bkn semalam awk g ngan ....... ker??? he3...

mimi's said...

gadis H: ehe..sya pegi ngn .........??? haha..memandai jela..

smlm xde kete la sayang..ari ni br dpt amek data..pnat lorhh..huhu...iyela..nnt d pertmbangkan psl etu..lalala~~

Si Pemburu Bintang said...

amboi ayunya gambar baru kat profile tue...........

mimi's said...

sipemburubintang: haha..tq2..ayu ke??*ayu la sgt :p..* hihi...

Related Posts with Thumbnails